Život je jako hra v šach, mění se s každým tahem (čínské přísloví)

OKRESNÍ PŘEBOR DRUŽSTEV MLÁDEŽE 2017

Právo účasti
Družstva oddílů spadajících pod OŠS Blansko

Termíny
19.3.2017 a 2.4.2017

Místo utkání
Boskovice (restaurace Slavia nebo SVČ Boskovice)

Systém soutěže
Systém „každý s každým“

Tempo
2×60 minut na partii pro každého hráče

Startovné
200 Kč/družstvo

Družstva
Do zápasu nastupují čtyřčlenná družstva sestavená dle pořadí na soupisce

Soupiska
Je tvořena hráči narozenými v roce 2000 a ml., kteří jsou řádně registrováni u ŠSČR a nemusí ji nutně tvořit pouze hráči jednoho oddílu

Ostatní
Soutěž bude započítána na LOK ČR
Losování, odevzdání soupisek a výběr startovného proběhne před zahájením prvního kola

Propozice

Konečné pořadí po 6. kole

Družstvo 1 2 3 4 Body Skóre
Jevíčko x 3.0/3.5 2.5/3.0 3.5/3.5 18 19.0
Boskovice 1.0/0.5 x 2.5/2.5 1.0/2.5 9 10.0
Lipovec 1.5/1.0 1.5/1.5 x 3.0/2.5 6 11.0
Kunštát 0.5/0.5 3.0/1.5 1.0/1.5 x 3 8.0

Výsledky na šachovnicích

1. kolo
Boskovice Rtg. 1.0-3.0 Kunštát Rtg.
Probošt Jakub 1341 1-0 Votřel Tomáš 1100
Proboštová Michaela 1079 0-1 Kříž Petr 1000
Janda Albert 1000 0-1 Havel Jakub 1000
Liška Filip 1000 0-1 Havel Ondřej 1000
Jevíčko Rtg. 2.5-1.5 Lipovec Rtg.
Borýsek Martin 1308 1-0 Kovařík Jan 1096
Kozelek Petr 1138 0.5 Zouharová Klára 1023
Řehořek Filip 1109 0-1 Petržela Viktor 1000
Gloser Vojtěch 1090 1-0 Jakubcová Natálie 1000
 2. kolo
Jevíčko Rtg. 3.0-1.0 Boskovice Rtg.
Borýsek Martin 1308 1-0 Probošt Jakub 1341
Kozelek Petr 1138 1-0 Proboštová Michaela 1079
Řehořek Filip 1109 1-0 Janda Albert 1000
Staněk Jan 1000 0-1 Liška Filip 1000
Lipovec Rtg. 3.0-1.0 Kunštát Rtg.
Kovařík Jan 1096 1-0 Votřel Tomáš 1100
Zouharová Klára 1023 1-0 Kříž Petr 1000
Petržela Viktor 1000 1-0 Havel Jakub 1000
Jakubcová Natálie 1000 0-1 Havel Ondřej 1000
3. kolo
Lipovec Rtg. 1.5-2.5 Boskovice Rtg.
Kovařík Jan 1096 0-1 Probošt Jakub 1341
Zouharová Klára 1023 1-0 Proboštová Michaela 1079
Petržela Viktor 1000 0.5 Janda Albert 1000
Jakubcová Natálie 1000 0-1 Liška Filip 1000
Kunštát Rtg. 0.5-3.5 Jevíčko Rtg.
Votřel Tomáš 1100 0-1 Borýsek Martin 1308
Kříž Petr 1000 0-1 Kozelek Petr 1138
Havel Jakub 1000 0.5 Řehořek Filip 1109
Havel Ondřej 1000 0-1 Dostál Matěj 1088
4. kolo
Kunštát Rtg. 1.5-2.5 Boskovice Rtg.
Votřel Tomáš 1100 0-1 Probošt Jakub 1341
Kříž Petr 1000 0-1 Proboštová Michaela 1079
Votřel Petr 1000 0.5 Janda Albert 1000
Hujdič Josef 1000 1-0 Liška Filip 1000
Lipovec Rtg.  1.0-3.0 Jevíčko Rtg.
Vašíček Jiří (H) 1000 1-0 Borýsek Martin 1308
Zouharová Klára 1023  0-1 Kozelek Petr 1138
Petržela Viktor 1000  0-1 Řehořek Filip 1109
Jakubcová Natálie 1000 0-1 Staněk Jan 1000
5. kolo
Boskovice Rtg. 3.5-0.5 Jevíčko Rtg.
Probošt Jakub 1341 0-1 Borýsek Martin 1308
Proboštová Michaela 1079 0-1 Kozelek Petr 1138
Janda Albert 1000 0-1 Řehořek Filip 1109
Liška Filip 1000 0.5 Staněk Jan 1000
Kunštát Rtg. 1.5-2.5 Lipovec Rtg.
Votřel Tomáš 1100 0-1 Vašíček Jiří (H) 1000
Kříž Petr 1000 1-0 Zouharová Klára 1023
Votřel Petr 1000 0-1 Petržela Viktor 1000
Hujdič Josef 1000 0.5 Jakubcová Natálie 1000
6. kolo
Boskovice Rtg. 2.5-1.5 Lipovec Rtg.
Probošt Jakub 1341 0.5 Vašíček Jiří (H) 1000
Proboštová Michaela 1079 1-0 Zouharová Klára 1023
Janda Albert 1000 1-0 Petržela Viktor 1000
Liška Filip 1000 0-1 Jakubcová Natálie 1000
Jevíčko Rtg. 3.5-0.5 Kunštát Rtg.
Borýsek Martin 1308 1-0 Votřel Tomáš 1100
Kozelek Petr 1138 1-0 Kříž Petr 1000
Řehořek Filip 1109 1-0 Votřel Petr 1000
Staněk Jan 1000 0.5 Hujdič Josef 1000


                             
Miniatury
Kalendář
  • 23.11.2017Volný trénink
  • 28.11.2017Šachový kroužek (skupina "A")
  • 29.11.2017Šachový kroužek (skupiny "B" a "C")
  • 30.11.2017Volný trénink
AEC v1.0.4
Galerie
Zápas v plném proudu V obležení Družstva dětí Hra v plném proudu