Život je jako hra v šach, mění se s každým tahem (čínské přísloví)

Šachový kroužek tradičně probíhá ve spolupráci SVČ Boskovice (dříve DDM Boskovice). Vedoucím kroužku je Milan Boháček, hráč šachového klubu Slavia Boskovice, trenér III. třídy a rozhodčí II. třídy.

Oblíbené mládežnické turnaje “O putovní pohár SVČ” budou probíhat také letos. Všichni začátečníci jsou srdečně zváni, pro pokročilé jde o povinnost!

V první polovině roku 2017 bude také probíhat Okresní přebor družstev mládeže. Soutěž se hraje vážným tempem (hráč má hodinu na rozmyšlenou) a je rozdělena do několika nedělních kol. Soutěž je vhodná pro mírně pokročilé a pokročilé hráče.

Přehled tréninkového materiálu a rozdělení učebních lekcí na webu ŠSČR.

Skupina “A” (15:00-16:00)