Ostatní

IČ: 49464388

Tréninky

Volný trénink (volná hra mezi přítomnými hráči) vždy ve čtvrtek mezi 19:00-21:00 (po domluvě možno i dříve).

Oficiální trénink (lekce pod vedením trenéra) každý druhý čtvrtek v měsíci od 17:00 do cca 19:00.

Oddílový turnaj (otevřený oddílový turnaj pro všechny přítomné) každý první čtvrtek v měsíci od 18:30 do cca 20:30.

Trénink pro začínající mládež probíhá v rámci šachového kroužku v SVČ Boskovice.

Pozn.: Termíny oficiálních tréninků a turnajů se mohou změnit, úpravy jsou vždy předem oznámeny.

Miniatury
  • Krajský přebor v bleskovkách Boskovicím nevyšel
    16.9.2017 | 22:02

Milan Boháček i Pavel Hubený zůstali za očekáváním (Chess-Results). Milan výborně začal (po 9. kole byl na průběžné 7. příčce), ale tradičně nezvládl závěr. Propadl se až na konečné 20. místo, což zhruba odpovídá jeho nasazení. Pavel se nemohl dostat do tempa a obsadil až 32. místo, když zbytečně ztratil několik nadějných pozic.

• Open Jeseník
    27.8.2017 | 14:12

Pavel Hubený obsadil v “B” turnaji celkové 18. místo (výsledky). Do předposledního kola se držel v první desítce, ale v posledních dvou kolech uhrál pouze jednu remízu. Konečné umístění přesto není neúspěch. Sílu soupeřů dokládá i nejvyšší pomocné hodnocení ze všech 104 účastníků turnaje.

• FIDE Open Staré Město 2017
    19.8.2017 | 23:44

Vlastimil Brda obsadil 103. místo (výsledky) se ziskem tří bodů z devíti partií (do posledního kola nebyl nasazen). Celkovým vítězem se stal GM Vojtěch Plát.